Posts in Ciekawostki

Naprawa telefonów czy warto naprawiać?

Czy warto naprawiać stary telefon, czy kupić nowy? Co jest bardziej opłacalne?

Trudno wyobrazić sobie współczesne życie bez smartfona. Smartfony to niezwykle przydatne urządzenia, które znacznie ułatwiają komunikację między ludźmi. Każdy użytkownik ma dostęp do wszystkich najważniejszych informacji dzięki internetowi. Czy potrzebujesz nowego smartfona? Wiele osób staje przed dylematem, jak naprawić zepsuty sprzęt.

Jakie są najczęściej spotykane usterki w telefonach?

Awaria może przytrafić się każdemu sprzętowi, który jest często używany przez dłuższy czas. Jednym z takich urządzeń jest telefon. Pęknięcia ekranu to jedno z najczęściej występujących uszkodzeń. Pęknięcia ekranu często mogą być spowodowane chwilą nieuwagi. Najczęściej zdarza się to w przypadku telefonów damskich, które często noszone są w torebkach. Są tam klucze, które często są ciężkie i często posiadają akcesoria do makijażu. Zalanie lub uszkodzenie portu ładowania to kolejna częsta usterka. Warto przyjrzeć się, czy warto naprawiać telefon, czy kupić nowy, jeśli niespodziewanie się zepsuje.

naprawa telefonów Kraków

Telefony, które są jeszcze na gwarancji, można naprawić

Jeśli Twój smartfon na gwarancji się zepsuje, warto zadzwonić do producenta i wyjaśnić problem. Możesz pokusić się, po oszacowaniu kosztów naprawy, o wynegocjowanie najlepszych warunków. Pamiętaj, że uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, zalania, uszkodzenia gniazda ładowania, są zazwyczaj spowodowane przez użytkownika. Nie są one objęte gwarancją. Nie mamy możliwości naprawy telefonu w nieautoryzowanym serwisie. Jeżeli telefon ulegnie awarii z powodu nieujawnionej wady technicznej, każdy użytkownik ma prawo do bezpłatnej naprawy. Do punktu serwisowego należy przynieść dowód zakupu oraz kartę gwarancyjną. Jeśli telefon nie jest objęty gwarancją, warto zabrać ze sobą do serwisu dowód zakupu oraz kartę gwarancyjną, aby poznać koszt naprawy.

Naprawa smartfonów

Do naprawy swojego telefonu warto wynająć renomowany i zaufany serwis. Możemy być pewni, że uszkodzony sprzęt zostanie naprawiony profesjonalnie i rzetelnie. Nowoczesne punkty naprawa telefonów Kraków często korzystają z odpowiednich narzędzi do diagnozowania usterek. Dzięki temu problem zostanie szybko i sprawnie usunięty. W przypadku korzystania z usług autoryzowanego serwisu poniesiemy większe koszty. Profesjonalny serwis naprawczy będzie w stanie przywrócić dane z telefonu. Jeśli naprawa nie przyniesie rezultatu, możemy złożyć reklamację, w której zażądamy naprawy telefonu bez dodatkowych kosztów.

Kupić nowy smartfon albo naprawić?

Czasami okazuje się, że naprawa zepsutego telefonu jest niezwykle kosztowna. Często naprawa zepsutego telefonu jest nieopłacalna, a zamiast tego lepiej wydać pieniądze na nowy sprzęt. Takie telefony są dostępne na rynku, a także w internecie. Jeśli chcesz kupić używany telefon, upewnij się, że jest on nadal na gwarancji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie kupisz kradzionego sprzętu lub w złym stanie technicznym.

Serwis telefonów, co zrobić by naprawić telefon?

Serwis telefonów jak on jest

Awarie telefonów komórkowych nie muszą obecnie stanowić bardzo dużego wyzwania w zakresie ich usuwania. Pomoc ekspertów działających na rynku będzie w takiej sytuacji bardzo korzystna i przełoży się na czerpanie z niej bardzo dużego zadowolenia. Wybieranie najlepszych usług będzie skutkowało wysokim zadowoleniem wszystkich osób i wpłynie na możliwość komfortowego korzystania z posiadanego urządzenia. Serwis telefonów usunie wszystkie usterki, które wystąpią w sprzęcie. Jednym z takich przedsiębiorstw jest nasza firma, która naprawia urządzenia różnych producentów i oferuje wysokiej jakości usługi. Koncentrujemy się na tym, aby odpowiedzieć na wymagania wszystkich klientów.

Rodzaj usterki nie ma dla nas znaczenia

Jako serwis telefonów realizujemy naprawy różnych uszkodzeń w smartfonach i dokładny rodzaj uszkodzenia nie ma dla nas większego znaczenia. Za każdym razem jesteśmy w stanie zaproponować dla klienta wartościowe usługi i pomoc, która sprawdzi się bardzo dobrze i pozwoli na wygodne korzystanie ze sprzętu. W naszym serwisie wymienimy wyświetlacz, szybkę na ekranie, akumulator, gniazdo ładowania, obudowę i wiele innych podzespołów. Zawsze przy tym dbamy o proponowanie najlepszej jakości usług, które będą w pełni dostosowane do oczekiwań i które sprawdzą się naprawdę znakomicie. Wybieranie takowych będzie miało jak najbardziej sens i będzie w stanie przekładać się na czerpanie dużej radości z najlepszego podejścia do sprawy i wybrania sprawdzonych rozwiązań.

Serwis telefonów

Najlepsze podzespoły gwarantują rzetelne naprawy

Wykorzystujemy do realizowania napraw i usuwania usterek najlepszej jakości podzespoły. Dzięki temu jesteśmy w stanie jako serwis telefonów zaproponować bardzo wartościowe usługi, które pod względem jakości sprawdzą się świetnie i będą odpowiedzią na oczekiwania wszystkich klientów. Montujemy w naprawianych telefonach części zamienne od renomowanych producentów. Gwarantują oni wysoką jakość swoich podzespołów i zapewniają, że wykazują one takie same parametry jak zupełnie oryginalne części, które są stosowane w konkretnych modelach urządzeń. Zainteresowanie się taką ofertą i możliwościami będzie miało zatem bardzo duży sens i będzie dawało fantastyczne rezultaty dla wszystkich osób, które wybiorą korzystanie z takich produktów, które sprawdzą się znakomicie.

Naprawy w niskich cenach

Dobry serwis telefonów to takie przedsiębiorstwo, które naprawy telefonów jest w stanie realizować na korzystnych warunkach cenowych. Ten aspekt ma olbrzymie znaczenie, gdyż zbyt droga usługa może powodować, że bardziej opłacalny będzie zakup zupełnie nowego telefonu. Dlatego też jako renomowany serwis bardzo dużą uwagę przykładamy do proponowania usług, które są dostępne na bardzo korzystnych warunkach i w związku z tym postawienie na nie ma sens. Wszystkie nasze naprawy wyceniamy w taki sposób, aby były one opłacalne i klienci mogli czerpać zadowolenie z postawienia na naszą ofertę i propozycje naszych wartościowych usług. Z nami bez wydawania dużych kwot przywrócisz posiadany telefon do poprawnego działania i umożliwisz sobie bardzo wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności, a zatem wybranie naszych usług będzie dawało fantastyczne efekty i przełoży się na radość z postawienia na naszą wartościową ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania i będzie odpowiadała potrzebom klientów.

Naprawiamy urządzenia wszystkich producentów

Posiadamy duże doświadczenie w oferowaniu napraw urządzeń mobilnych i świadczymy naszą pomoc dla wszystkich najpopularniejszych modeli urządzeń dostępnych na rynku. Serwis telefonów, który prowadzimy jest w stanie usuwać usterki z urządzeń wszystkich producentów i jest to nasza największa zaleta. To właśnie ten czynnik powoduje, że zainteresowanie się naszą pomocą ma duży sens. Za każdym razem dopasujemy bowiem zestaw usług naprawczych do wymagań klientów i zagwarantujemy czerpanie dużego zadowolenia z wybrania oferty naszego renomowanego przedsiębiorstwa.

Wymiana ekranu bądź szybki iPhone 7

Firma Apple znana jest na całym świecie ze swoich niezawodnych rozwiązań technologicznych i zaufały jej miliony zadowolonych użytkowników. Wiele osób, które korzystają z firmy Apple, wie, że są to jedne z najlepszych urządzeń elektronicznych na rynku, które zdecydowanie warte są swojej ceny. Jeśli więc Twój Iphone uległ uszkodzeniu, czym prędzej udaj się do naszego serwisu. Wymiana ekranu Iphone 7 to dla nas chleb powszedni, ponieważ na co dzień trafiają do nas różne modele telefonów, które wymagają szybkiej i sprawnej wymiany ekranu.

Naprawa smartfona Iphone 7

Jedną z bardziej newralgicznych części w każdym telefonie jest ekran, ponieważ na co dzień to właśnie on jest najczęściej użytkowany. Czasem niestety dochodzi również do wypadków, takich jak upadnięcie telefonu, uderzeniem nim o coś twardego czy inne niepożądane wydarzenia. Wówczas najlepiej, jak najszybciej udać się do serwisu, gdzie świadczona jest usługa profesjonalnej wymiana ekranu Iphone 7. Im szybciej skorzystasz z naszych usług, tym lepiej, ponieważ każde uszkodzenie telefonu może prowadzić do kolejnych mikrouszkodzeń, jeśli niesprawna część nie zostanie wymieniona.

Skorzystaj z serwisu, gdzie szybko wymienisz ekran w Iphonie 7

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego serwisu? Ponieważ pracują tu osoby z wieloletnim doświadczeniem, które szybko i sprawnie przeprowadzą wymianę ekranu w Iphonie 7. A oprócz tego:

  • posiadamy tylko oryginalne części;
  • czas realizacji może wynieść nawet tylko 30 minut, ponieważ większość części mamy na miejscu;
  • nie płacisz za diagnozę;
  • smartfon sprawdzany jest przed, jak i po naprawie;
  • dostajesz od nas kilkumiesięczną gwarancję.

W naszym serwisie znajdują się urządzenia, dzięki którym możemy ze szczególną precyzją naprawić ekran w Twoim Iphonie 7.

Nie wymieniaj ekranu w Iphonie 7 samodzielnie

Jeśli uważasz, że wymiana ekranu w Iphonie 7 za pomocą filmików z Youtuba lub bez nich, jest dobrym pomysłem, to mamy nadzieję Cię od tego odwieść. Nieraz trafiają do nas osoby, które próbowały samodzielnie wymienić ekran w Iphonie 7 i nie dość, że tego nie wykonały, to jeszcze doprowadziło to do kolejnych obciążeń telefonu. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji, najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu, który w mig wymieni ekran w Twoim Iphonie 7. A Ty nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszta, które będziesz musiał ponieść, jeśli samodzielna wymiana ekranu iPhone 7 jednak się nie powiedzie.

Wymiana baterii w Samsung S8

Bateria w telefonie coraz szybciej się rozładowuje? Urządzenie się nie włącza? Problemem może być zużyta lub uszkodzona bateria. Oferowana przez nasz serwis wymiana baterii Samsung S8 jest w stanie zaradzić takiej usterce i przywrócić sprzęt do pełnej sprawności. Korzystanie z urządzenia ponownie stanie się komfortowe i pod wieloma względami telefon będzie działał jak nowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego serwisu.

Czym objawia się zużycie baterii?

Zużycie baterii w Galaxy Samsung S8 najczęściej objawia się znacznie krótszą pracą urządzenia na jednym ładowaniu. Smartfon często już po kilku godzinach użytkowania wymaga podłączenia do ładowarki. Korzystanie ze sprzętu nie jest przez to komfortowe. W niektórych przypadkach może również dochodzić do uszkodzenia baterii. W takiej sytuacji smartfon może się nie włączać lub nie ładować. Na skutek zużycia baterii może również dochodzić do spadku wydajności urządzenia. Jej wymianajest zatem w stanie tchnąć nowe życie w smartfon. Pozwoli na dalsze użytkowanie go w bardzo komfortowy sposób i jak najbardziej warto zdecydować się na taki zabieg w przypadku swojego urządzenia.

Szybka diagnoza

W naszym serwisie po otrzymaniu telefonu zaczynamy od zdiagnozowania problemu. Nasi eksperci sprawdzają czy dane problemy ze sprzętem faktycznie powoduje kiepski stan baterii, czy jednak inny element jest za taką sytuację odpowiedzialny. Bateria, która się nieładujęmoże bowiem oznaczać również uszkodzone gniazdo ładowania. Z też powodu diagnostyka jest tak istotna. Dopiero po jej przeprowadzeniu informujemy klienta o tym, że wymiana baterii w Samsung S8 jest niezbędna,  aby móc korzystać ze sprzętu w komfortowy sposób.

Naprawa na najlepszych częściach

Podczas naszych napraw skupiamy się na tym, aby używać najlepszej jakości części. Stosujemy wysokiej jakości baterie, które mogą służyć w urządzeniu przez długi czas. Smartfon po naprawie może zatem działać sprawnie i służyć przez kolejne lata. Również same naprawy wykonujemy z należytą precyzją. Delikatnie otwieramy obudowę i dokonujemy wymiany baterii. Następnie całość zamykamy w taki sposób, aby nie były widoczne kompletnie żadne ślady ingerencji w sprzęt. Bateria w Twoim smartfonie po naszej naprawie odzyska pełną pojemność i użytkowanie jej będzie bardzo przyjemne dla wszystkich osób. 

Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej korzystnej oferty. Na usługę wymiana baterii Samsung S8 mamy niskie cenai najwyższa jakość świadczonych usług to największe zalety naszego renomowanego serwisu, który specjalizuje się w naprawie smartfonów. W naszej ofercie posiadamy także usługi wymiany baterii w innych modelach telefonów.

Jak wysuszyć telefon?

Posiadany przez nas telefon komórkowy narażony jest na szereg różnego rodzaju zagrożeń. Gdy telefon jest nowy bardzo o niego dbamy, ponieważ chcemy, aby służył nam jak najdłużej. Jednak z biegiem czasu nasz poziom troski spada. Zwykła chwila nieuwagi może skutkować uszkodzeniem telefonu lub jego usterką. Nawet przy zachowywaniu pełnej ostrożności może zdarzyć się wypadek, który spowoduje nieprzyjemne konsekwencje. Często jest to dziełem przypadku, ponieważ nikt celowo nie chce uszkodzić swojego telefonu.

Zalanie telefonu


Wśród jednych z najczęściej występujących awarii telefonów komórkowych można wymienić ich zalewanie. Zalać telefon można na różne sposoby, najczęściej dzieje się to po prostu przez nieuwagę. Często zdarza się latem, gdy jesteśmy nad różnego rodzaju akwenami wodnymi. Jednakże telefon w różnych okolicznościach może nam się wyślizgnąć z rąk lub z kieszeni i pomoczyć. Zalewanie telefonu często się zdarza także podczas opadów deszczu.

Często nawet niewielka ilość wody może prowadzić do różnego rodzaju uszkodzeń oraz awarii, z uwagi na to, że większość nowoczesnych telefonów nie jest przygotowana do pracy w takich warunkach. Efekty zalania telefonu mogą być różne. Dlatego wiele osób zastanawia się jak wysuszyc telefon z wbudowana bateria. Istnieją pewne domowe metody na wysuszenie telefonu, jednak czy są one w pełni skuteczne?

Co zrobić?


Warto wiedzieć jak zachować się w sytuacji zalania telefonu, aby jej jeszcze bardziej nie pogorszyć. Z całą pewnością istnieje kilka metod, które z powodzeniem mogą być wykorzystane podczas zalania telefonu. Wiele osób zastanawia się jak wysuszyć telefon w ryżu poprzez wyszukiwanie hasła „zalany telefon ryż”. Jednakże nie jest to sposób w pełni skuteczny, ponieważ wykorzystanie ryżu nie sprawi, że zostaną wysuszone wszystkie niezbędne elementy. Nie warto również suszyć telefonu pod suszarką do włosów lub na kaloryferze. Bezpośrednio po wypadku należy wyjąć z telefonu baterię, a telefon, który ma wbudowaną baterię wyłączyć. Następnie należy telefon dokładnie rozkręcić oraz suszyć dobę w ciepłym miejscu. Po tym czasie można sprawdzić, czy telefon będzie działał.

Xiaomi – co to za firma i jak zdobyła globalne rynki?

Na rynku smartfonów znajduje się szeroka gama marek. Jedną z najpopularniejszych jest Xiaomi. Ten chiński producent szturmem wszedł na rynki mobilne wielu krajów, w tym także Polski. Xiaomi co to za firma? Co stoi za tak dużą popularnością urządzeń Xiaomi?

Xiaomi – jaka to firma?

Firma Xiaomi rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku w chińskiej stolicy – Pekinie. Od startu specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnej elektroniki, w tym smartfonów, które są jej flagowymi produktami.

Założycielem i dyrektorem generalnym Xiaomi jest Lei Jun. Jun nigdy nie ukrywał, że w dążeniu do budowy swojej marki inspirował się dokonaniami Steve’a Jobsa – jednego z założycieli oraz byłego prezesa Apple.

Dzisiaj jednak Xiaomi może pochwalić się równie dużą rozpoznawalnością oraz popularnością jak amerykański gigant z Cupertino.

Mi 1 – pierwszy smartfon od Xiaomi

Pierwszym modelem Xiaomi stał się smartfon Mi 1. Ze względu na efektowny design, doskonałą specyfikację, a przy tym konkurencyjną cenę szybko przyciągnął uwagę konsumentów nie tylko w Chinach, ale również poza ich granicami. Sprzedaż wyniosła aż 7 milionów egzemplarzy.

Kolejny model, Mi 2, stał się jeszcze większym sukcesem. Pytanie: Xioami jaka to firma? zaczęło pojawiać się coraz częściej. Smartfony tego chińskiego producenta błyskawicznie przebijały propozycje konkurencji. Oferowały porównywalne lub jeszcze lepsze specyfikacje, a przy tym były dużo tańsze.

Smartfony Redmi – budżetowe modele Xiaomi

Następnym etapem rozwoju firmy stało się wydanie drugiej linii smartfonów. W ten sposób powstała seria Redmi, która obejmuje telefony budżetowe.

Chociaż Redmi to smartfony o nieco gorszych specyfikacjach niż modele z linii Mi, to jednak mogą spełnić wszystkie oczekiwania mniej wymagających użytkowników, którym zależy na jeszcze niższych cenach.

Xiaomi – topowe specyfikacje i niska cena

Co powoduje, że smartfony Xiaomi zyskały tak duże powodzenie na całym świecie? To głównie konkurencyjna oferta, która rozbiła skostniały rynek podzielony przez Apple i Samsunga.

Także dzisiaj, jeśli mowa o Xiaomi opinie o marce są przeważająco dobre. Chińska firma stale wypuszcza nowe modele telefonów, które spotykają się z pozytywną reakcją konsumentów i sprzedają się w milionach egzemplarzy.