Posts in Ciekawostki

Wymiana baterii w Samsung S8

Bateria w telefonie coraz szybciej się rozładowuje? Urządzenie się nie włącza? Problemem może być zużyta lub uszkodzona bateria. Oferowana przez nasz serwis wymiana baterii Samsung S8 jest w stanie zaradzić takiej usterce i przywrócić sprzęt do pełnej sprawności. Korzystanie z urządzenia ponownie stanie się komfortowe i pod wieloma względami telefon będzie działał jak nowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego serwisu.

Czym objawia się zużycie baterii?

Zużycie baterii w Galaxy Samsung S8 najczęściej objawia się znacznie krótszą pracą urządzenia na jednym ładowaniu. Smartfon często już po kilku godzinach użytkowania wymaga podłączenia do ładowarki. Korzystanie ze sprzętu nie jest przez to komfortowe. W niektórych przypadkach może również dochodzić do uszkodzenia baterii. W takiej sytuacji smartfon może się nie włączać lub nie ładować. Na skutek zużycia baterii może również dochodzić do spadku wydajności urządzenia. Jej wymianajest zatem w stanie tchnąć nowe życie w smartfon. Pozwoli na dalsze użytkowanie go w bardzo komfortowy sposób i jak najbardziej warto zdecydować się na taki zabieg w przypadku swojego urządzenia.

Szybka diagnoza

W naszym serwisie po otrzymaniu telefonu zaczynamy od zdiagnozowania problemu. Nasi eksperci sprawdzają czy dane problemy ze sprzętem faktycznie powoduje kiepski stan baterii, czy jednak inny element jest za taką sytuację odpowiedzialny. Bateria, która się nieładujęmoże bowiem oznaczać również uszkodzone gniazdo ładowania. Z też powodu diagnostyka jest tak istotna. Dopiero po jej przeprowadzeniu informujemy klienta o tym, że wymiana baterii w Samsung S8 jest niezbędna,  aby móc korzystać ze sprzętu w komfortowy sposób.

Naprawa na najlepszych częściach

Podczas naszych napraw skupiamy się na tym, aby używać najlepszej jakości części. Stosujemy wysokiej jakości baterie, które mogą służyć w urządzeniu przez długi czas. Smartfon po naprawie może zatem działać sprawnie i służyć przez kolejne lata. Również same naprawy wykonujemy z należytą precyzją. Delikatnie otwieramy obudowę i dokonujemy wymiany baterii. Następnie całość zamykamy w taki sposób, aby nie były widoczne kompletnie żadne ślady ingerencji w sprzęt. Bateria w Twoim smartfonie po naszej naprawie odzyska pełną pojemność i użytkowanie jej będzie bardzo przyjemne dla wszystkich osób. 

Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej korzystnej oferty. Na usługę wymiana baterii Samsung S8 mamy niskie cenai najwyższa jakość świadczonych usług to największe zalety naszego renomowanego serwisu, który specjalizuje się w naprawie smartfonów. W naszej ofercie posiadamy także usługi wymiany baterii w innych modelach telefonów.

Jak wysuszyć telefon?

Posiadany przez nas telefon komórkowy narażony jest na szereg różnego rodzaju zagrożeń. Gdy telefon jest nowy bardzo o niego dbamy, ponieważ chcemy, aby służył nam jak najdłużej. Jednak z biegiem czasu nasz poziom troski spada. Zwykła chwila nieuwagi może skutkować uszkodzeniem telefonu lub jego usterką. Nawet przy zachowywaniu pełnej ostrożności może zdarzyć się wypadek, który spowoduje nieprzyjemne konsekwencje. Często jest to dziełem przypadku, ponieważ nikt celowo nie chce uszkodzić swojego telefonu.

Zalanie telefonu


Wśród jednych z najczęściej występujących awarii telefonów komórkowych można wymienić ich zalewanie. Zalać telefon można na różne sposoby, najczęściej dzieje się to po prostu przez nieuwagę. Często zdarza się latem, gdy jesteśmy nad różnego rodzaju akwenami wodnymi. Jednakże telefon w różnych okolicznościach może nam się wyślizgnąć z rąk lub z kieszeni i pomoczyć. Zalewanie telefonu często się zdarza także podczas opadów deszczu.

Często nawet niewielka ilość wody może prowadzić do różnego rodzaju uszkodzeń oraz awarii, z uwagi na to, że większość nowoczesnych telefonów nie jest przygotowana do pracy w takich warunkach. Efekty zalania telefonu mogą być różne. Dlatego wiele osób zastanawia się jak wysuszyc telefon z wbudowana bateria. Istnieją pewne domowe metody na wysuszenie telefonu, jednak czy są one w pełni skuteczne?

Co zrobić?


Warto wiedzieć jak zachować się w sytuacji zalania telefonu, aby jej jeszcze bardziej nie pogorszyć. Z całą pewnością istnieje kilka metod, które z powodzeniem mogą być wykorzystane podczas zalania telefonu. Wiele osób zastanawia się jak wysuszyć telefon w ryżu poprzez wyszukiwanie hasła „zalany telefon ryż”. Jednakże nie jest to sposób w pełni skuteczny, ponieważ wykorzystanie ryżu nie sprawi, że zostaną wysuszone wszystkie niezbędne elementy. Nie warto również suszyć telefonu pod suszarką do włosów lub na kaloryferze. Bezpośrednio po wypadku należy wyjąć z telefonu baterię, a telefon, który ma wbudowaną baterię wyłączyć. Następnie należy telefon dokładnie rozkręcić oraz suszyć dobę w ciepłym miejscu. Po tym czasie można sprawdzić, czy telefon będzie działał.

Xiaomi – co to za firma i jak zdobyła globalne rynki?

Na rynku smartfonów znajduje się szeroka gama marek. Jedną z najpopularniejszych jest Xiaomi. Ten chiński producent szturmem wszedł na rynki mobilne wielu krajów, w tym także Polski. Xiaomi co to za firma? Co stoi za tak dużą popularnością urządzeń Xiaomi?

Xiaomi – jaka to firma?

Firma Xiaomi rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku w chińskiej stolicy – Pekinie. Od startu specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnej elektroniki, w tym smartfonów, które są jej flagowymi produktami.

Założycielem i dyrektorem generalnym Xiaomi jest Lei Jun. Jun nigdy nie ukrywał, że w dążeniu do budowy swojej marki inspirował się dokonaniami Steve’a Jobsa – jednego z założycieli oraz byłego prezesa Apple.

Dzisiaj jednak Xiaomi może pochwalić się równie dużą rozpoznawalnością oraz popularnością jak amerykański gigant z Cupertino.

Mi 1 – pierwszy smartfon od Xiaomi

Pierwszym modelem Xiaomi stał się smartfon Mi 1. Ze względu na efektowny design, doskonałą specyfikację, a przy tym konkurencyjną cenę szybko przyciągnął uwagę konsumentów nie tylko w Chinach, ale również poza ich granicami. Sprzedaż wyniosła aż 7 milionów egzemplarzy.

Kolejny model, Mi 2, stał się jeszcze większym sukcesem. Pytanie: Xioami jaka to firma? zaczęło pojawiać się coraz częściej. Smartfony tego chińskiego producenta błyskawicznie przebijały propozycje konkurencji. Oferowały porównywalne lub jeszcze lepsze specyfikacje, a przy tym były dużo tańsze.

Smartfony Redmi – budżetowe modele Xiaomi

Następnym etapem rozwoju firmy stało się wydanie drugiej linii smartfonów. W ten sposób powstała seria Redmi, która obejmuje telefony budżetowe.

Chociaż Redmi to smartfony o nieco gorszych specyfikacjach niż modele z linii Mi, to jednak mogą spełnić wszystkie oczekiwania mniej wymagających użytkowników, którym zależy na jeszcze niższych cenach.

Xiaomi – topowe specyfikacje i niska cena

Co powoduje, że smartfony Xiaomi zyskały tak duże powodzenie na całym świecie? To głównie konkurencyjna oferta, która rozbiła skostniały rynek podzielony przez Apple i Samsunga.

Także dzisiaj, jeśli mowa o Xiaomi opinie o marce są przeważająco dobre. Chińska firma stale wypuszcza nowe modele telefonów, które spotykają się z pozytywną reakcją konsumentów i sprzedają się w milionach egzemplarzy.